SA301A332JAR
SA301A332JAR Kyocera AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 3370 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA301A332JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301A332JAR SA301A332JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
SA301A332JAR SA301A332JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R