SA301C223KAR
SA301C223KAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 71
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.022 µF.
Інші пропозиції SA301C223KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301C223KAR Виробник : AVX spingrd.pdf DIP
SA301C223KAR SA301C223KAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA301C223KAR SA301C223KAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
SA301C223KAR SA301C223KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 10 % .2 in