SA301E104MAA
SA301E104MAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 100V Z5U 20% Axial 85°C T/R
на замовлення 4691 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 142
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301E104MAA SA301E104MAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V Z5U 20% Axial 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 910
SA301E104MAA SA301E104MAA Виробник : Kyocera AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % 5.08 mm
SA301E104MAA SA301E104MAA Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF