SA301E104MAR
SA301E104MAR Kyocera AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF Z5U 20 % .2 in
на замовлення 233 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA301E104MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301E104MAR SA301E104MAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SA301E104MAR SA301E104MAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V Z5U 20% Axial 85°C T/R
товару немає в наявності