SA301E104ZAA
SA301E104ZAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF Z5U - 20 % + 80 % .2 in E 581-SA301E104ZAR.
Інші пропозиції SA301E104ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301E104ZAA SA301E104ZAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V Z5U -20% to 80% Axial 85°C T/R
товару немає в наявності
SA301E104ZAA SA301E104ZAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF Z5U
товару немає в наявності
SA301E104ZAA SA301E104ZAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF Z5U - 20 % + 80 % .2 in E 581-SA301E104ZAR