SA305A472JAR
SA305A472JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0047uF 50V C0G 5% Axial 125°C T/R
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 777
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700pF 5% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305A472JAR SA305A472JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0047uF 50V C0G 5% Axial 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 518
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SA305A472JAR SA305A472JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 4700PF 50V NP0 AXIAL
SA305A472JAR SA305A472JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700pF 5% C0G