SA305C104KARC
SA305C104KARC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA305C104KARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
SA305C104KARC SA305C104KARC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 10 % .2 in