SA305C154KAA
SA305C154KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA305C154KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C154KAA SA305C154KAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.15uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA305C154KAA SA305C154KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 10% X7R