SA305C224KARC
SA305C224KARC KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 % .2 in.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C224KARC SA305C224KARC Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SA305C224KARC SA305C224KARC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 % .2 in