SA305C224MAA
SA305C224MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% X7R.
Інші пропозиції SA305C224MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C224MAA SA305C224MAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 20% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA305C224MAA SA305C224MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% X7R