SA305C334JAA
SA305C334JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.33uF 5% X7R.
Інші пропозиції SA305C334JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C334JAA SA305C334JAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 5% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA305C334JAA SA305C334JAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.33uF 5% X7R