SA305C334JAR
SA305C334JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 5% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 5 % .2 in.
Інші пропозиції SA305C334JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C334JAR Виробник : AVX Corporation Description: CAP CER AXL
товару немає в наявності
SA305C334JAR SA305C334JAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 5 % .2 in