SA305E105MAA
SA305E105MAA KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E105MAA SA305E105MAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % .2 in
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
SA305E105MAA SA305E105MAA Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF
Мінімальне замовлення: 6
SA305E105MAA SA305E105MAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % .2 in