SA305E105MAR
SA305E105MAR KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - SA305E105MAR - CERAMIC CAPACITOR, 1UF, 50V, Z5U, 20%, AXIAL, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: -, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial Leaded, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 25.4mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: 10°C, Dielektrikum: Z5U, Produktlänge: 7.37mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1µF, Spannung (DC): 50V, Produktpalette: SpinGuard SA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: 3.81mm, Kondensatoranschlüsse: Axial Leaded, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: -, directShipCharge: 25, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E105MAR SA305E105MAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 1uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 466
Мінімальне замовлення: 25
SA305E105MAR SA305E105MAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Мінімальне замовлення: 6
SA305E105MAR SA305E105MAR Виробник : KYOCERA AVX 3673807.pdf Description: KYOCERA AVX - SA305E105MAR - CERAMIC CAPACITOR, 1UF, 50V, Z5U, 20%, AXIAL
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: -
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial Leaded
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 25.4mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 10°C
Dielektrikum: Z5U
Produktlänge: 7.37mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1µF
Spannung (DC): 50V
Produktpalette: SpinGuard SA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: 3.81mm
Kondensatoranschlüsse: Axial Leaded
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: -
directShipCharge: 25
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 15
SA305E105MAR SA305E105MAR Виробник : Kyocera AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % .2 in
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності