SA305E105ZAR
SA305E105ZAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 50V Z5U -20% to 80% Axial 85°C T/R
на замовлення 7850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 617
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E105ZAR SA305E105ZAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 1uF 50V Z5U -20% to 80% Axial 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 278
Мінімальне замовлення: 313
SA305E105ZAR SA305E105ZAR Виробник : Kyocera AVX Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc-1825486.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
SA305E105ZAR spingrd.pdf
товару немає в наявності
SA305E105ZAR SA305E105ZAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL