SA305E474MAA
SA305E474MAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.47uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R
на замовлення 5290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF Z5U 20 % .2 in.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E474MAA SA305E474MAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.47uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 79
SA305E474MAA SA305E474MAA Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V Z5U AXIAL
Мінімальне замовлення: 7
SA305E474MAA SA305E474MAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF Z5U 20 % .2 in