SA305E684MAR
SA305E684MAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.68 uF Z5U 20 % .2 in
на замовлення 4888 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA305E684MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E684MAR SA305E684MAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.68UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA305E684MAR SA305E684MAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.68uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R