SA30AHR0G
SA30AHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
SA%20SERIES_K1602.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 30V 64.3V DO204AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 500W, 35.1V, 5%, Unidirectional, TVS.
Інші пропозиції SA30AHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA30AHR0G SA30AHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor SA_SERIES_K1602-1918371.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 500W, 35.1V, 5%, Unidirectional, TVS