SA30CAHB0G
SA30CAHB0G Taiwan Semiconductor Corporation
SA%20SERIES_L2105.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 30VWM 64.3VC DO204AC
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.3V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 64.3VC DO204AC, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.3V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції SA30CAHB0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA30CAHB0G SA30CAHB0G Виробник : Taiwan Semiconductor SA_SERIES_K1602-1918371.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 500W 35.1V 5% Bidire ctional TVS