SA401A682JAR
SA401A682JAR KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 6800PF 100V NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF
на замовлення 8344 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 100V NP0 AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 6800 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA401A682JAR SA401A682JAR Виробник : Kyocera AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6800pF C0G(NP0) 5 % .2 in
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SA401A682JAR SA401A682JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0068uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SA401A682JAR SA401A682JAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 6800PF 100V NP0 AXIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 6800 pF