Продукція > AVX > SA401E474MAA
SA401E474MAA
SA401E474MAA AVX
spingrd.pdf
Виробник: AVX
Cap Ceramic 0.47uF 100V Z5U 20% Axial 85°C T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 198
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 100V Z5U AXIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA401E474MAA SA401E474MAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF Z5U 20 % .2 in
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
SA401E474MAA SA401E474MAA Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.47UF 100V Z5U AXIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.47 µF