Продукція > AVX > SA405A103GAA
SA405A103GAA
SA405A103GAA AVX
spingrd.pdf
Виробник: AVX
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 2% Axial 125°C T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 2% C0G.
Інші пропозиції SA405A103GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405A103GAA SA405A103GAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 2% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA405A103GAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
SA405A103GAA SA405A103GAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 2% C0G