SA405A103JAA
SA405A103JAA Kyocera AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 3801 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA405A103JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405A103JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
SA405A103JAA SA405A103JAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Axial 125°C T/R