SA405A103JAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 5 % .2 in.
Інші пропозиції SA405A103JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405A103JAR SA405A103JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SA405A103JAR SA405A103JAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 5 % .2 in