Продукція > AVX > SA405A103KAA
SA405A103KAA AVX
spingrd.pdf
Виробник: AVX
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10% C0G.
Інші пропозиції SA405A103KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405A103KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
SA405A103KAA SA405A103KAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA405A103KAA SA405A103KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10% C0G