SA405C224KAA
SA405C224KAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 % .2 in.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405C224KAA SA405C224KAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
Кількість Ціна
SA405C224KAA SA405C224KAA Виробник : Kyocera AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 % .2 in
Мінімальне замовлення: 5
SA405C224KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL