SA405C224KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA405C224KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405C224KAR SA405C224KAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA405C224KAR SA405C224KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 10% X7R