SA405C224MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 20% Axial 125°C T/R.
Інші пропозиції SA405C224MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405C224MAA SA405C224MAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 20% Axial 125°C T/R