SA405C334KAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA405C334KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405C334KAR SA405C334KAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA405C334KAR SA405C334KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 10 % .2 in