SA405C474KAA
SA405C474KAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
на замовлення 1445 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 74
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.47 µF.
Інші пропозиції SA405C474KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405C474KAA SA405C474KAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA405C474KAA SA405C474KAA Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
SA405C474KAA SA405C474KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 10% X7R