SA405C474MAR
SA405C474MAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF X7R 20 % .2 in
на замовлення 2857 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA405C474MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405C474MAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA405C474MAR SA405C474MAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 20% Axial 125°C T/R