SA7.5CAHR0G
SA7.5CAHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
SA%20SERIES_L2105.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 40A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 8.33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 40A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 8.33V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SA7.5CAHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA7.5CAHR0G SA7.5CAHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor Taiwan_08182023_SA_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 500W, 8.8V, 5%, Bidirectional, TVS