SA75AHR0G
SA75AHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
SA%20SERIES_K1602.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 500W,75V,5%,UNIDIR, TVS.
Інші пропозиції SA75AHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA75AHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor SA%20SERIES_K1602-972394.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 500W,75V,5%,UNIDIR, TVS