SA75CAHR0G
SA75CAHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
SA%20SERIES_K1602.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 75V 121V DO204AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 500W,75V,5%,BIDIR, TVS.
Інші пропозиції SA75CAHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA75CAHR0G SA75CAHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor SA%20SERIES_K1602-972394.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 500W,75V,5%,BIDIR, TVS