SA85AHR0G
SA85AHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
SA%20SERIES_K1602.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 85V 137V DO204AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 500W, 99.2V, 5%, Unidirectional, TVS.
Інші пропозиції SA85AHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA85AHR0G SA85AHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor SA SERIES_K1602-972394.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 500W, 99.2V, 5%, Unidirectional, TVS