SA8SMSF25W-50
SA8SMSF25W-50 Fairview Microwave
SA8SMSF25W-50.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.3
Packaging: Bag
Power (Watts): 25W
Package / Case: SMA In-Line Module
Attenuation Value: 50dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.3, Packaging: Bag, Power (Watts): 25W, Package / Case: SMA In-Line Module, Attenuation Value: 50dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 6 GHz.