SAC136-TP
SAC136-TP MCC (Micro Commercial Components)
SAC136(DO-15).pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: TVS DIODE 136VWM 219VC DO15
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V
Supplier Device Package: DO-15
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 150V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 3976 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 136VWM 219VC DO15, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V, Supplier Device Package: DO-15, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 150V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції SAC136-TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: DO-15
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
SAC136-TP SAC136-TP Виробник : Micro Commercial Components (MCC) SAC136(DO-15)-1358619.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1.5W, 219V