SATOA-50A50A48A-CMB1
SATOA-50A50A48A-CMB1 Suntsu Electronics, Inc
SATOA-50A50A48A-CMB1.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: RF ANT 1.575GHZ COMBO SCREW
Packaging: Bulk
Features: Cable - 3m, LNA
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.4835GHz
Applications: GPS, GSM, Wi-Fi
Gain: 2dBi, 2dBi, 2dBi, 3dBi
Termination: SMA Male (2), RP-SMA Male (1)
Number of Bands: 4
VSWR: 1.5, 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.890" (48.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.575GHz, 1.94GHz, 2.44175GHz
RF Family/Standard: Cellular, Navigation, WiFi
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 1.575GHZ COMBO SCREW, Packaging: Bulk, Features: Cable - 3m, LNA, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.4835GHz, Applications: GPS, GSM, Wi-Fi, Gain: 2dBi, 2dBi, 2dBi, 3dBi, Termination: SMA Male (2), RP-SMA Male (1), Number of Bands: 4, VSWR: 1.5, 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.890" (48.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.575GHz, 1.94GHz, 2.44175GHz, RF Family/Standard: Cellular, Navigation, WiFi.