Продукція > SANYO > SB10-05P-TD-E
SB10-05P-TD-E SANYO
sb10-05p-d.pdf
Виробник: SANYO
SOT223
на замовлення 88 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SOT89/PCP1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-243AA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 10 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 52pF @ 10V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: SOT-89/PCP-1, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 50 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 µA @ 25 V.
Інші пропозиції SB10-05P-TD-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB10-05P-TD-E Виробник : ON Semiconductor sb10-05p-d.pdf Diode Schottky 50V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-89 T/R
товару немає в наявності
SB10-05P-TD-E SB10-05P-TD-E Виробник : onsemi sb10-05p-d.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SOT89/PCP1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 10 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 52pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: SOT-89/PCP-1
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 80 µA @ 25 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-243AA
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
SB10-05P-TD-E SB10-05P-TD-E Виробник : onsemi sb10-05p-d.pdf Schottky Diodes & Rectifiers SCHOTTKY DIODE 1A 50V
SB10-05P-TD-E Виробник : ONSEMI sb10-05p-d.pdf Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; SOT89; SMD; 50V; 1A; reel,tape
Case: SOT89
Kind of package: reel; tape
Mounting: SMD
Type of diode: Schottky rectifying
Semiconductor structure: single diode
Load current: 1A
Max. forward voltage: 0.55V
Max. forward impulse current: 10A
Max. off-state voltage: 50V