SB1003M3-TL-E
SB1003M3-TL-E ON Semiconductor
sb1003m3-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Schottky 30V 1A 3-Pin MCPH T/R
на замовлення 2447 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1A 3MCPH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 10 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 27pF @ 10V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: 3-MCPH, Operating Temperature - Junction: 125°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 530 mV @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB1003M3-TL-E Виробник : onsemi sb1003m3-d.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1A 3MCPH
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 10 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 27pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: 3-MCPH
Operating Temperature - Junction: 125°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 530 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 µA @ 16 V
Кількість Ціна
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
SB1003M3-TL-E Виробник : SANYO sb1003m3-d.pdf SOT23/SOT323
SB1003M3-TL-E Виробник : ON Semiconductor SB1003M3-D-1132906.pdf Schottky Diodes & Rectifiers SCHOTTKY DIODE 1A 30V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky