SB10150TA
SB10150TA SMC DIODE SOLUTIONS
SB10150%20N0884%20REV.A.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 150V; 10A; DO201AD; Ufmax: 1.05V
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 150V
Load current: 10A
Semiconductor structure: single diode
Case: DO201AD
Max. forward voltage: 1.05V
Max. forward impulse current: 200A
Kind of package: tape
Leakage current: 1mA
Capacitance: 0.3nF
на замовлення 3183 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 150V; 10A; DO201AD; Ufmax: 1.05V, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 150V, Load current: 10A, Semiconductor structure: single diode, Case: DO201AD, Max. forward voltage: 1.05V, Max. forward impulse current: 200A, Kind of package: tape, Leakage current: 1mA, Capacitance: 0.3nF.
Інші пропозиції SB10150TA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB10150TA SB10150TA Виробник : SMC Diode Solutions SB10150%20N0884%20REV.A.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 150V 10A DO201AD