SB10200TA
SB10200TA SMC DIODE SOLUTIONS
SB10200%20N0887%20REV.A.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 200V; 10A; DO201AD; Ufmax: 1.1V
Case: DO201AD
Kind of package: tape
Mounting: THT
Type of diode: Schottky rectifying
Semiconductor structure: single diode
Leakage current: 1mA
Load current: 10A
Max. forward voltage: 1.1V
Max. forward impulse current: 200A
Max. off-state voltage: 200V
на замовлення 993 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 200V; 10A; DO201AD; Ufmax: 1.1V, Case: DO201AD, Kind of package: tape, Mounting: THT, Type of diode: Schottky rectifying, Semiconductor structure: single diode, Leakage current: 1mA, Load current: 10A, Max. forward voltage: 1.1V, Max. forward impulse current: 200A, Max. off-state voltage: 200V.
Інші пропозиції SB10200TA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB10200TA SB10200TA Виробник : SMC Diode Solutions SB10200%20N0887%20REV.A.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 200V 10A DO201AD