SB2100TA
SB2100TA SMC DIODE SOLUTIONS
SB2100%20N0154%20REV.B.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2A; DO15; Ufmax: 0.85V; tape
Case: DO15
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: THT
Capacitance: 140pF
Leakage current: 1mA
Max. forward voltage: 0.85V
Load current: 2A
Max. forward impulse current: 50A
Max. off-state voltage: 0.1kV
Kind of package: tape
Semiconductor structure: single diode
на замовлення 3895 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2A; DO15; Ufmax: 0.85V; tape, Case: DO15, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: THT, Capacitance: 140pF, Leakage current: 1mA, Max. forward voltage: 0.85V, Load current: 2A, Max. forward impulse current: 50A, Max. off-state voltage: 0.1kV, Kind of package: tape, Semiconductor structure: single diode.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB2100TA SB2100TA Виробник : SMC Diode Solutions SB2100%20N0154%20REV.B.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V DO15
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
SB2100TA Виробник : World Products Inc. SB2100%20N0154%20REV.B.pdf SB2100TA
Мінімальне замовлення: 978
SB2100TA Виробник : SMC Diode Solutions SB2100%20N0154%20REV.B.pdf 100 V 2 A Axial Through Hole Schottky Rectifier - DO-15 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності