SB250-05R onsemi
SNYOS17060-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: onsemi
Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO-3PML
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-3P-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 90 ns
Technology: Schottky
Supplier Device Package: TO-3PML
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.2 mA @ 25 V
на замовлення 1669 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO-3PML, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-3P-3 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 90 ns, Technology: Schottky, Supplier Device Package: TO-3PML, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 50 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 550 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.2 mA @ 25 V.