SB3150TA
SB3150TA SMC DIODE SOLUTIONS
SB3150%20N0090%20REV.A.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 150V; 3A; DO201AD; Ufmax: 0.89V
Kind of package: tape
Case: DO201AD
Mounting: THT
Type of diode: Schottky rectifying
Semiconductor structure: single diode
Capacitance: 0.2nF
Leakage current: 1mA
Max. forward voltage: 0.89V
Load current: 3A
Max. off-state voltage: 150V
Max. forward impulse current: 110A
на замовлення 660 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 150V; 3A; DO201AD; Ufmax: 0.89V, Kind of package: tape, Case: DO201AD, Mounting: THT, Type of diode: Schottky rectifying, Semiconductor structure: single diode, Capacitance: 0.2nF, Leakage current: 1mA, Max. forward voltage: 0.89V, Load current: 3A, Max. off-state voltage: 150V, Max. forward impulse current: 110A.
Інші пропозиції SB3150TA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB3150TA SB3150TA Виробник : SMC Diode Solutions SB3150%20N0090%20REV.A.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 150V DO201AD
на замовлення 640 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)