SB3200TA
SB3200TA SMC DIODE SOLUTIONS
SB3200%20N0091%20REV.A.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 200V; 3A; DO201AD; Ufmax: 0.9V
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 200V
Load current: 3A
Semiconductor structure: single diode
Case: DO201AD
Max. forward voltage: 0.9V
Max. forward impulse current: 80A
Kind of package: tape
Capacitance: 0.15nF
Leakage current: 1mA
на замовлення 1869 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 200V; 3A; DO201AD; Ufmax: 0.9V, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 200V, Load current: 3A, Semiconductor structure: single diode, Case: DO201AD, Max. forward voltage: 0.9V, Max. forward impulse current: 80A, Kind of package: tape, Capacitance: 0.15nF, Leakage current: 1mA.
Інші пропозиції SB3200TA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB3200TA SB3200TA Виробник : SMC Diode Solutions SB3200%20N0091%20REV.A.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO201AD