SB5100TA
SB5100TA SMC Diode Solutions
SB5100%20N0092%20REV.B.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
на замовлення 38750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 5A; DO201AD; Ufmax: 0.85V, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 0.1kV, Load current: 5A, Semiconductor structure: single diode, Case: DO201AD, Max. forward voltage: 0.85V, Max. forward impulse current: 120A, Kind of package: tape, Leakage current: 0.5mA, Capacitance: 0.25nF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 5A; DO201AD; Ufmax: 0.85V
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 0.1kV
Load current: 5A
Semiconductor structure: single diode
Case: DO201AD
Max. forward voltage: 0.85V
Max. forward impulse current: 120A
Kind of package: tape
Leakage current: 0.5mA
Capacitance: 0.25nF
на замовлення 796 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
SB5100TA SB5100TA Виробник : SMC Diode Solutions SB5100%20N0092%20REV.B.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
на замовлення 622 шт:
Мінімальне замовлення: 10
SB5100TA Виробник : SMC Diode Solutions SB5100%20N0092%20REV.B.pdf DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт