SB617-7125G0400
SB617-7125G0400 PULSE ELECTRONICS
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - SB617-7125G0400 - HF-Antenne, 5.15-7.125GHz, 3dBi, linear, 50 Ohm, 4G LTE / 5G FR1 / IoT / WiFi 6E / WiFi 7
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: 4G LTE / 5G FR1 / IoT / WiFi 6E / WiFi 7
Verstärkung: 3dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: -
Frequenz, min.: 5.15GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung / SMA-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 3W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - SB617-7125G0400 - HF-Antenne, 5.15-7.125GHz, 3dBi, linear, 50 Ohm, 4G LTE / 5G FR1 / IoT / WiFi 6E / WiFi 7, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: 4G LTE / 5G FR1 / IoT / WiFi 6E / WiFi 7, Verstärkung: 3dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, VSWR: -, Frequenz, min.: 5.15GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung / SMA-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 3W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB617-7125G0400 SB617-7125G0400 Виробник : Pulse Electronics Antennas Stealt Blade 5G Antenna Dipole 50Ohms Linear Omni 3W 617 to 7125 MHz