SB80C186-20
SB80C186-20 Advanced Micro Devices
RE_DSHEET_80C186-INT_REI.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU I186 20MHZ
Packaging: Bulk
Speed: 20MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 80C186
Voltage - I/O: 5.0V
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
на замовлення 133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU I186 20MHZ, Packaging: Bulk, Speed: 20MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 80C186, Voltage - I/O: 5.0V, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SB80C186-20 Виробник : AMD (Advanced Micro Devices) RE_DSHEET_80C186-INT_REI.pdf?t.download=true&u=5oefqw MPU 80C86 CISC 16bit 20MHz 80-Pin TQFP