SB80L186-16
SB80L186-16 Advanced Micro Devices
AMDID083-105.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU I186 16MHZ 80SQFP
Packaging: Bulk
Package / Case: 80-QFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 80C186
Voltage - I/O: 3.0V
Supplier Device Package: 80-SQFP
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
на замовлення 515 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU I186 16MHZ 80SQFP, Packaging: Bulk, Package / Case: 80-QFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 80C186, Voltage - I/O: 3.0V, Supplier Device Package: 80-SQFP, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16-Bit, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.